Juicy Weekly od Juicy Ladies marketingova agentura

Týždenníček s mojimi postrehmi 

Keďže si nenájdem čas na každodenné poznámkovanie mojich ohromných nápadov, rozhodla som sa tvoriť aspoň týždenný prehľad toho, čo mi prešlo hlavou, srdcom, internetmi.

  1. Moje maximálne šokantné zistenie, ak postnem newsletter priamo zo systému MailChimp, nejde ho vybrať na propagáciu cez Business Manager s cieľom “Interakcia”. Preto som buransky spustila boost zo stránky a prišla o možnosť UTM značkovania. Neskôr som zistila, že zrazu mi onen post už Facebook ponúka aj na propagáciu z Business Managera. Aj vám sa stane, že Facebooku dlhšie trvá, kým zaznamená váš post spustený z tretej strany? Ak sa zaujímate o to, prečo som automaticky postla newsletter z MailChimpu, tak je to preto, lebo majú tieto moje posty neuveriteľný engagement oproti klikanosti v samotnom Newslettri.
  2. Klientka mi volala a pýtala sa na skrátený link, prečo ho my nepoužívame, ale bývalá agentúra áno.  Ono ak máte krásne linky, napríklad https://www.juicyladies.sk/domov/marketingovy-blog/ a nie https://www.youtube.com/channel/UCnpX7PBRf3MIqWCS5QLZ3hw tak môžete s hrdosťou a radosťou používať originálne, neskrátené linky, predsalen sú dôveryhodnejšie a ľudia za divným bit.ly nehľadajú trójskeho koňa.
  3. Veľmi ma zaujal tento článok v blogu Hootsuite.com, ktorý mi poslala Andrejka. Hovorí o tom, kedy je najlepšie postovať na Instagram s prihliadnutím na jednotlivé odvetia. Použili dáta z 258,956 postov a 20 top Instagram účtov v Severnej Amerike z 11. rôznych odvetví.
  4. Keďže ja milujem štatistiky a rôzne zaujímavé informácie nečakaného charakteru, vytiahla som túto. Rádio Anténa Rock urobilo reláciu Backstage o najlepšie zarábajúcich kapelách. Jednoznačne vedie kapela U2 (118 mil. dolárov), za ňou Coldplay (105 mil. dolárov) a úplne nečakane trojku uzatvára Gun N Roses (71 mil. dolárov). Či novoobjavené kamarátstvo Slasha a Axela je len marketingový ťah alebo nie, určite sa im vyplatilo. Celý podcast nájdete v archíve rádia Anténa Rock
    Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt guns n roses
  5. V neposlednom rade sa teším, že kamoši pokračujú v tradícii a opäť zorganizovali TešíMa – singles párty. Určite sa zúčastním v úlohe “Socializačného katalyzátora” a budem sa dobre baviť v spoločnosti mladých, múdrych ľudí, ktorí svoju slobodu oslavujú ako svoje plus. Párty je už túto sobotu, 9. februára 2019 v KC Dunaj, Bratislava. Lístky sú ešte stále v predpredaji. Uvidíme sa tam?

TešíMa – singles party // Dressed in Black edition vol.2

Veronika
@kinluska

14762 komentárov

Komentáre sú vypnuté.